Zaměstnanecký grant KPMG

Z iniciativy zaměstnanců společnosti KPMG se sídlem v Praze 8 získala Charita Slavičín v roce 2018 Zaměstnanecký grant ve výši 29.000,- Kč. .............

 

Částka 29.000, získaná z grantu společnosti KPMG, bude využita na projekt Venkovní posezení  aneb radujme se z maličkostí, který má vytvořit exteriérové zázemí pro klienty střediska Denního centra Maják na Komenského 115 ve Slavičíně. Kromě poskytování základních sociálních úkonů, je cílem služby, aby zde lidé trávili čas rádi. K tomu přispívají i zdánlivé maličkosti, jako společné venkovní posezení. Klienty jsou lidé s kombinovaným postižením a senioři, jimž neumožní zdravotní stav vycházet na procházky, a tráví tak většinu času v místnosti. Současné prostory a vybavení Denního centra Maják je pro venkovní aktivity nedostačující, proto bychom rádi klientům splnili jejich dávné přání společně si posedět venku a vypít kávu na zahradě. Z finanční podpory organizace KPMG bude zakoupena zahradní pergola, zahradní nábytek – stůl, židle a lavička, dále bude z grantu financováno oplocení prostor.

Charita Slavičín touto cestou vyjadřuje  organizaci KPMG velké poděkování za její  iniciativu a finanční podporu v oblasti sociálních služeb. 

Děkujeme Vám, že pomáháte s námi.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Charita Slavičín
Komenského 115 763 21Slavičín
tel: 571 112 200,
mob: 739 344 107
email: info@slavicin.charita.cz

Kontakty

 

TKS 2019

Náš výtěžek
570 608 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Výtěžek za Charitu Slavičín

TKS 2019. Všem dárcům i koledníkům moc děkujeme!

 

Sociální služby poskytujeme také díky podpoře Zlínského kraje z programu "Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje pro rok 2018"